DESIGNED BY JOOMLATD
    • Наше місто: фестиваль лемківської культури "Дзвони Лемківщини"
    • Відділ освіти,молоді та спорту
    • Колегія відділу освіти, молоді та спорту
    • Урочиста мить нагородження
    • Національно-патріотичне виховання: обласний етап гри "Сокіл" ("Джура")

НАКАЗИ ВІДДІЛУ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ

Про проведення у районі І-ІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2020/2021 навчальному році.

Про відновлення освітнього процесу в закладах освіти району.

Про організацію індивідуального навчання (педагогічного патронажу) для учнів закладів загальної середньої освіти

Про організацію дистанційного навчання в закладах освіти району.

Про проведення в населених пунктах району Всеукраїнського профілактичного заходу "Урок"

Про організацію харчування учнів у закладах загальної середньої освіти району

Про забезпечення виконання доручення голови районної державної адміністрації від 01.08.2020 р. №24/02-11 "Про розгляд звернень громадян, які надійшли до районної державної адміністрації за перше півріччя 2020 року".

Про впровадження Державного стандарту початкової освіти "нова українська школа" в закладах освіти району.

Про пониження ступеня перейменування Устя-Зеленської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Монастириського району Тернопільської області.

Про впровадження в закладах загальної середньої освіти Монастириського району нового Державного стандарту початкової освіти.

Про встановлення початку робочого дня на період дії карантину.

Про надання одноразової грошової допомоги дітям-сиротам і дітям, позбавлених батьківського піклування, після досягнення 18-річного віку.

Про внесення змін до наказу начальника відділу від 04 березня 2020 року №28-од.

Про затвердження мережі пунктів проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання в 2020 році.

Щодо участі в обласному онлайн-етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура").

Про затвердження мережі пунктів проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році у Тернопільській області

Про відновлення роботи закладів дошкільної освіти Монастириського району та інклюзивно-ресурсного центру Монастириської районної ради.

Про внесення змін до наказу відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації від 14 травня 2020 року №46-од "Про запровадження дистанційної роботи працівників відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації на період карантину".

Про стан виконавської дисципліни та контролю за реалізацією завдань, визначених нормативно-правовими актами Президента України, Кабінету Міністрів України, розпорядчими документами голів обласної та районної держадміністрації, наказами начальників управління освіти та науки облдержадміністрації та відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації, у відділі освіти, молоді та спорту райдержадміністрації та установах і закладах освіти району.

Про запровадження дистанційної роботи працівників відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації на період карантину.

Про організоване закінчення 2019/2020 навчального року.

Про внесення змін до Правил внутрішнього трудового розпорядку працівників відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації

Про підсумки проведення проведення ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з навчальних предметів у 2019/2020 навчальному році.

Про запровадження дистанційної роботи працівників відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації на період карантину.

Про надання одноразової грошової допомоги дітям-сиротам і дітям, позбавлених батьківського піклування, після досягнення 18-річного віку.

Про запровадження дистанційної роботи працівників відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації на період карантину.

Про організаційні заходи для запобігання поширенню коронавірусу COVID-19

Про заходи щодо запобігання поширенню інфекції, спричиненої коронавірусом COVID-2019 у закладах освіти району.

Про проведення районного етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл" (Джура).

Про стан дотримання антикорупційного законодавства у відділі освіти, молоді та спорту райдержадміністрації.

Про підготовку та проведення в районі Всеукраїнської благодійної акції "Серце до серця".

Про підсумки підготовки до ЦЗ в освітній галузі Монастириського району у 2019 році та завдання на 2020 рік.

Про організацію із зверненнями громадян, що надходять у відділ освіти, молоді та спорту райдержадміністрації та заклади освіти району.

Про організацію у 2020 році районного етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура") у закладах загальної середньої освіти району.

Про підсумки проведення районного конкурсу серед педагогів закладів загальної середньої освіти на кращу розробку уроку на тему "Система духовних і моральних цінностей громадянина на ціннісній моделі УХВЛ"

Про затвердження плану роботи служби з охорони праці відділу освіти, молоді та спорту та графіка обстежень на 2020 рік.

Про затвердження паспорта бюджетної програми у новій редакції на 2019 рік.

Про підсумки літнього оздоровлення та відпочинку дітей у 2019 році

Про заходи щодо захисту життя та здоров'я учнів під час осінніх канікул.

Про зняття з контролю окремих наказів начальника відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації та документів із грифом затвердження.

Про підсумки літнього оздоровлення та відпочинку дітей у 2019 році.

Про затвердження плану заходів з проведення у 2019 році в районі Всеукраїнського тижня права.

Про проведення Всеукраїнського конкурсу "Шкільна бібліотека-2020".

Про підготовку та проведення засідання колегії відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації.

Про затвердження заходів щодо реалізації Національної стратегії з оздоровчої рухової активності на період до 2025 року "Рухова активність - здоровий спосіб життя - здорова нація" на 2020 рік.

Про проведення в районі у 2019/2020 навчальному році Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

Про вивчення організованого початку 2019/2020 навчального року в закладах дошкільної і загальної середньої освіти та готовності до роботи в осінньо-зимовий період..

Про внесення змін до наказу відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації від 10 вересня 2019 року №116-од"Про організацію та проведення підготовки вчителів початкових класів, які навчатимуть учнів перших класів у 2021/2022 н.р. в умовах Нової української школи.

Про організацію ХІ тематичної зміни в державному підприємстві України "Міжнародний дитячий центр "Артек"(із 18.10.2019 до 07.11.2019).

Про проведення у районі І-ІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2019/2020 навчальному році.

Про підсумки викладання предмета "Захист Вітчизни" у закладах загальної середньої освіти району в 2019/2020 навчальному році та завдання на 2019/2020 навчальний рік

Про призначення відповідального за передачу особових справ і трудових книжок.

Про відзначення Дня працівників освіти.

Щодо деяких змін до Умов проведення Всеукраїнського заочного конкурсу звітів роїв про роботу роїв Всеукраїнської дитячо-юнацької гри "Сокіл" ("Джура").

Про затвердження паспорта бюджетної програми у новій редакції на 2019 рік.

Про організацію Х тематичної зміни в державному підприємстві "Український дитячий центр "Молода гвардія"(із 27.09.2019 до 17.10.2019).

Про проведення Всеукраїнського Олімпійського уроку та Олімпійського тижня.

Про організацію гурткової роботи у закладах загальної середньої освіти району та затвердження навчальних програм гуртків.

Про організацію та проведення підготовки вчителів початкових класів, які навчатимуть учнів перших класів у 2021/2022 н.р. в умовах Нової української школи.

Про підвищення кваліфікації вчителів початкових класів з питань використання ігрових технологій та діяльнісних методів навчання в умовах Нової української школи.

Про організацію науково-методичної роботи з педагогічними працівниками закладів освіти району у 2019-2020 навчальному році.

Про стан готовності закладів освіти до нового навчального 2019/2020 року та роботи в осінньо-зимовий період.

Про внесення змін до наказу від 20.08.2019 р.№ 106-од "Про призупинення діяльності закладу загальної середньої освіти- Підліснянської ЗОШ І-ІІ ступенів"

Про підсумки галузі освіти району у 2018/2019 навчальному році та завдання на 2019/2020 н.р.

Про організацію індивідуального навчання (педагогічного патронажу) для учнів закладів загальної середньої освіти району.

Про організацію харчування учнів у закладах загальної середньої освіти району.

 Про проведення в населених пунктах району Всеукраїнськокого профілактичного заходу "Урок".

Про усунення виявлених порушень.

Про призупинення діяльності закладу загальної середньої освіти - Підліснянської ЗООШ І-ІІ ступенів.

Про надання одноразової грошової допомоги дітям-сиротам і дітям позбавлених батьківського піклування, після досягнення 18-річного віку.

Про організацію та проведення тренінгів для вчителів англійської мови, які навчатимуть учнів початкової школи у 2019/2020 н.р.

Про обстеження закладів дошкільної, загальної середньої освіти району з питань готовності до нового 2019/2020 навчального року та роботи в осінньо-зимовий період

Про виконання дорожньої карти імплентації ст.73 ЗУ "Про освіту" в закладах загальної середньої освіти району

Про організацію та проведення засідання колегії відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації.

Про забезпечення виконання доручення голови районної державної адміністрації від 26 липня 2019 року №35 "Про розгляд звернень громадян, які надійшли до районної державної адміністрації за перше півріччя 2019 року".

Про затвердження паспорта бюджетної програми у новій редакції на 2019 рік

Про затвердження плану заходів на 2019 рік та наступні роки, спрямованих в районі на розвиток системи спортивної реабілітації учасників бойових дій, які брали участь в антитерористичній операції, у заходах із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях

Про організацію ІІ оздоровчої зміни до стаціонарного заміського дитячого оздоровчого комплексу "Збруч" смт. Скала-Подільська Борщівського району Тернопільської області з 31 липня по 20 серпня 2019 року.

Про організацію ІІ оздоровчої зміни до дочірного підприємства оздоровчий комплекс "Лісовий" Бучацького району Тернопільської області з 24.07.2019 до 13.08.2019 року.

Про призупинення діяльності закладу загальної середньої освіти - Красіївської ЗОШ І ступеня

Про затвердження паспорта бюджетної програми у новій редакції на 2019 рік

Про підсумки документальної ревізії фінансово-господарської діяльності відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації

Про зняття з контролю окремих наказів начальника відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації та документів із грифом затвердження.

Про затвердження плану заходів на 2019-2022 роки з реалізації Концепції підтримки та сприяння розвитку громадського руху в районі.

Про організацію ІІ оздоровчої зміни до міжгосподарського пансіонату "Лісова пісня",м.Борщів Тернопільської області з 15.07.2019 до 4.08.2019 року.

Про організацію ІІ оздоровчої зміни до дитячого стаціонарного оздоровчого закладу "Ромашка" с.Нирків, Заліщицького району, Тернопільської області з 13 липня до 2 серпня 2019 року.

Про організацію VII тематичної зміни в державному підприємстві України "Міжнародний дитячий центр "Артек" (із 16.07.2019 до 05.08.2019)

Про впровадження реформи "Нова українська школа" в закладах освіти району.

Про підготовку закладів освіти району до нового 2019-2020 н.р. та роботи в осінньо-зимовий період.

Про організацію роботи питань охорони праці у відділі освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації.

Про організацію проведення Дня молоді в районі.

Про організацію ІІ оздоровчої зміни до дитячого оздоровчого закладу "Барвінок" м. Мшанець, хутір Матюки,2, Зборівського району Тернопільської області з 27 червня до 17 липня 2019 року.

Про організацію літнього оздоровлення та відпочинку дітей у 2019 році.

Про підготовку та проведення засідання колегії відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації.Про направлення дітей району для оздоровлення та відпочинку до міжнародного пансіонату "Лісова пісня" м. Борщів Тернопільської області з 22 червня до 05 липня 2019 року.

Про організацію VI тематичної зміни в державному підприємстві України "Міжнародний дитячий центр "Артек" ( із 23.06.2019 до 13.07.2019 )

Про організацію І оздоровчої зміни до міжгосподарського пансіонату "Лісова пісня" м.Борщів Тернопільської області з 22 червня до 12 липня 2019 року.

Про тимчасове призупинення роботи закладів дошкільної освіти Монастириського району в літній період 2019 року.

Про організацію І оздоровчої зміни до стаціонарного заміського дитячого оздоровчого комплексу "Збруч" смт. Скала-Подільська Борщівського району Тернопільської області з 09 червня по 29 червня 2019 року.

Про підготовку та проведення засідання колегії відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації.

Про організацію виконання плану пріорітетних дій Уряду у відділі освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації

Про затвердження паспорта бюджетної програми у новій редакції на 2019 рік.

Щодо безпеки життєдіяльності учасників освітнього процесу на час літніх канікул.

Про зняття з контролю окремих наказів начальника відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації та документів із грифом затвердження

Про здійснення контролю за закінченням навчального року та проведенням державної підсумкової атестації учнів у закладах загальної середньої освіти.

Про підсумки участі педагогічних працівників закладів освіти району у відбірковому етапі обласного конкурсу "Виховник-19" на кращу виховну програму тематичної зміни "Права людини і довкілля" у дитячих закладах відпочинку

Про організацію V тематичної зміни в державному підприємстві "Український дитячий центр "Молода гвардія"(із 30.05.2019 до 20.06.2019)

Про підготовку та проведення наради керівників закладів дошкільної, загальної середньої,позашкільної освіти.

Про організацію та проведення підготовки вчителів початкових класів, які навчатимуть учнів перших класів у 2020/2021 н.р. в умовах Нової української школи

Про підсумки проведення районної краєзнавчої конференції учнівської молоді "Роде наш красний, роде наш прекрасний".

 Про проведення місячника військово-патріотичного виховання

Про працевлаштування випускників закладів професійної (професійно-технічної) освіти 2019 року з числа дітей сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування

Про організацію відпочинку дітей із зони проведення антитерористичної операції Донецької області в районі

Про проведення районного етапу Всеукраїнського Фестивалю дружин юних пожежних у 2019 році

Про організацію та проведення районного збору-змагання юних рятувальників "Школа безпеки" пам'яті учасника ліквідації аварії на ЧАЕС Кудринського Л.О., почесного громадянина м. Тернопіль

Про організацію IV тематичної зміни в державному підприємстві "Український дитячий центр "Молода гвардія" (із 07.05.2019 до 27.05.2019)

 Про стан розвитку фізичної культури та спорту в районі

Про проведення районної краєзнавчої конференції учнівської молоді "Роде наш красний, роде наш прекрасний"

Про забезпечення виконавської дисципліни в установах та закладах освіти району щодо реалізації завдань, визначених нормативно-правовими актами Президента України Кабінету Міністрів України, розпорядчими документами голів обласної та районної держадмінстрацій, управління освіти і науки облдержадміністрації та відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації

Про затвердження плану заходів на 2019 рік з реалізації в закладах освіти району Стратегії подолання бідності

Про підсумки проведення районних виставок конкурсів робіт учнів з технічної та художньої творчості

Про план заходів з виконання у 2019 році Державної соціальної програми "Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини" на період до 2021 року

Про участь педагогічних працівників закладів освіти району у відбірковому етапі обласного конкурсу "Виховник-19" на кращу виховну програму тематичної зміни "Права людини і довкілля" у дитячих закладах відпочинку

Про підсумки проведення ХІХ районного збору юних обдарувань Монастирищини

Про затвердження плану заходів на 2019 рік та наступні роки, спрямованих в районі на розвиток системи спортивної реабілітації учасників бойових дій, які брали участь в антитерористичній операції, у заходах із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях

Про проведення ХІХ районного збору юних обдарувань Монастирищини

Про проведення у 2018/2019 навчальному році державної підсумкової атестації осіб, які здобувають загальну середню освіту

Про підготовку і проведення наради керівників закладів дошкільної, загальної середньої, позашкільної освіти

Про участь в обласному підсумковому етапі культурно-мистецького дитячо-юнацького фестивалю "Вставай, Сонце"

Про організацію ІІ тематичної зміни в державному підприємстві України "Міжнародний дитячий центр "Артек" (із 23.03.2019 до 12.04.2019)

Про організацію ІІ тематичної зміни в державному підприємстві "Український дитячий центр "Молода гвардія" (із 22.03.2019 до 11.04.2019)

Про внесення змін до наказу відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації від 29.05.2018 р. №22-од

Про безпечне проведення весняних шкільних канікул

Про підсумки проведення в районі фестивалю-конкурсу вокально-хорових колективів "Молитва за Україну", присвяченого 100-річчю Соборності України

Про затвердження паспорта бюджетної програми у новій редакції на 2019 рік

Про проведення в районі фестивалю-конкурсу вокально-хорових колективів "молитва за Україну", присвяченого 100-річччю Соборності України

Про організацію та проведення у 2019 році районного етапу дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура") у закладах загальної середньої освіти району

Про підготовку та проведення в районі Всеукраїнської акції "Серце до серця"

Про підсумки проведення районних змагань з початкового спортивно-технічного моделювання, приурочених відзначенню Шевченківських днів

Про затвердження паспорта бюджетної програми в новій редакції на 2019 рік

Про затвердження мережі пунктів проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання у 2019 році

Про затвердження паспорта бюджетної програми у новій редакції на 2019 рік

Про підготовку і проведення засідання колегії відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації

Про організацію виконання районної цільової соціальної програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2019-2021 роки

Про проведення в районі XVIII Всеукраїнського конкурсу "Земля-наш спільний дім"

Про підсумки роботи за 2018 рік та основні завдання цивільного захисту в освітній галузі району на 2019 рік

Про зняття з контролю окремих наказів начальника відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації та документів із грифом затвердження

Про затвердження паспорта бюджетної програми на 2019 рік

Про проведення районних змагань з початкового спортивно-технічного моделювання, приурочених відзначенню Шевченківських днів

Про затвердження паспорта бюджетної програми на 2019 рік

Про проведення районного етапу спортивно-масового заходу серед дітей та юнацтва "Олімпійське лелечення"

Про стан дотримання антикорупційного законодавства в районі

Про роботу із заявами, зверненнями і скаргами громадян, що надійшли до відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації упродовж 2018 року

Про створення комісії з оцінки вартості дарунка, вирішення питання щодо можливості його використання, місця та строку зберігання отриманого уповноваженою особою, як подарунок відділу освіти, молоді та спорту

Про організацію харчування дітей в закладах дошкільної та загальної середньої освіти району

Про надання одноразової грошової допомоги дітям-сиротам і дітям позбавлених батьківського піклування після досягнення 18- річного віку

Про проведення районного етапу Всеукраїнського конкурсу серед учителів фізичної культури "Інноваційний урок фізичної культури та урок фізичної культури з елементами футболу"

Про затвердження Плану першочергових заходів з профілактики травматизму невиробничого характеру у Монастириському районі на 2019 рік

Про проведення у 2018/2019 навчальному році навчально-польових зборів (занять у лікувально-оздоровчому закладі) із предмета "Захист Вітчизни" у закладах загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів

Про хід виконання розпорядження голови районної державної адміністрації від 22 січня 2015 року №21-од "Про затвердження заходів щодо посилення військово-патріотичного виховання учнівської молоді на період 2015-2020 років"

Про визначення шкіл, на базі яких у 2018/2019 навчальному році екстерни проходитимуть державну підсумкову атестацію

Про надання шкільного автобуса

Про затвердження паспорта бюджетної програми у новій редакції на 2018 рік

Про підсумки проведення районного етапу Всеукраїнської краєзнавчої акції "Українська революція: 100 років надії і боротьби" на період з 2018 по 2021 роки

Про організацію роботи з пожежної безпеки у відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації у 2019 році

Про підсумки проведення II етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії у 2018-2019 навчальному році

Про підсумки розгляду звернень громадян, що надійшли до відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації за 9 місяців 2018 року

Про підсумки проведення районного етапу Всеукраїнської олімпіади з образотворчого мистецтва

Про підсумки проведення районного етапу конкурсу пошукових та науково-дослідницьких робіт Всеукраїнської експедиції учнівської молоді «Моя Батьківщина - Україна»

Наказ "Про закінчення навчального року"

Наказ "Про стан виконавської дисципліни в установах відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації та закладах освіти району"

Наказ "Про дотримання Законів України"Про державну службу", "Про запобігання корупції" та роботу зі зверненнями громадян, які надійшли у відділ освіти, молоді та спорту райдержадміністрації за І півріччя 2018 року"

Наказ "Про затвердження Регламенту відділу освіти, молоді та спорту Монастириської райдержадміністрації"

Наказ "Про обстеження закладів дошкільної, загальної середньої, позашкільної освіти району з питань готовності до нового 2018/2019 навчального року та роботи в осінньо-зимовий період"

Наказ "Про організацію і проведення засідання підсумкової колегії відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації"

Наказ "Про організацію та проведення підготовки вчителів англійської мови, які навчатимуть учнів перших класів у 2018/2019 н.р. в умовах Нової української школи"

Наказ "Про впровадження Державного стандарту початкової загальної середньої освіти "Нова українська школа"

Наказ "Про проведення в населених пунктах району Всеукраїнського профілактичного заходу "Урок"

Розпорядження голови ОДА "Щодо видачі закладам освіти ліцензій на провадження освітньої діяльності"

TOP