DESIGNED BY JOOMLATD
    • Наше місто: фестиваль лемківської культури "Дзвони Лемківщини"
    • Відділ освіти,молоді та спорту
    • Колегія відділу освіти, молоді та спорту
    • Урочиста мить нагородження
    • Національно-патріотичне виховання: обласний етап гри "Сокіл" ("Джура")

НОВИНИ ОСВІТНЬОЇ ГАЛУЗІ

Відповідно до розпорядження голови районної державної адміністрації від 27 липня 2020 року № 179-од «Про обстеження закладів дошкільної, загальної середньої освіти району з питань готовності до нового 2019-2020 навчального року та роботи в осінньо-зимовий період», наказу відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації з даного питання  13 серпня 2020 року проведено обстеження закладів освіти району з питань готовності до нового 2020/2021 навчального року та до роботи в осінньо-зимовий період. За результатами обстеження узагальнена відповідна інформація. В усіх закладах проведено поточні ремонти класних кімнат, коридорів, будівель та споруд, інженерних мереж. При проведенні поточних робіт виконувались малярно-побілочні роботи, ремонт штукатурки, стель, стін, частковий ремонт підлог, панелей, ремонт та влаштування санвузлів.

Значна увага керівниками закладів освіти приділена підготовці котелень, систем опалення, водопостачання та інших інженерних мереж до роботи в осінньо-зимовий період. Опалення закладів загальної середньої освіти будуть забезпечувати 8 газових котелень, 2 котельні – на електроопаленні, 2 – на твердому паливі, 2 школи – на пічному опаленні. Опалення закладів дошкільної освіти забезпечуватимуть 4 газових котельні, 1 – на електроопаленні, 2– на твердому паливі.

 Котельні до опалювального сезону готові, проведено поточні ремонти приміщень, профілактичні огляди обладнання, огляд та ремонт опалювальних печей, перевірку приладів обліку газу, димових та вентиляційних каналів.

      Відповідно до Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів у закладах освіти в період карантину в зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (  СОVІD-19 ), затверджених постановою  Головного державного санітарного лікаря України 30.07.2020 року № 42, з метою  протидії поширенню гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом СОVІD-19 під час нового 2020-2021 навчального року для закладів дошкільної, загальної середньої освіти району та Монастириського інклюзивно-ресурсного центру  закуплено 23 безконтактних термометри та дезінфікуючі засоби для миття рук, поверхонь і обробки салонів шкільних автобусів.

Станом на даний час усі  заклади готові до організованого початку нового навчального року.

   

  

TOP