DESIGNED BY JOOMLATD
    • Наше місто: фестиваль лемківської культури "Дзвони Лемківщини"
    • Відділ освіти,молоді та спорту
    • Колегія відділу освіти, молоді та спорту
    • Урочиста мить нагородження
    • Національно-патріотичне виховання: обласний етап гри "Сокіл" ("Джура")

НОВИНИ ОСВІТНЬОЇ ГАЛУЗІ

30 липня 2018року Генеральною асамблеєю Організації Обєднаних націй проголошено днем протидії торгівлі людьми.

         Боротьба з торгівлею людьми визначена одним з пріоритетних напрямків роботи Уряду України у сфері захисту прав людини.

         В липні 2018 року в районній державній адміністрації відбулося засідання круглого столу на тему: «Здійснення громадського контролю за формуванням та реалізацією державної політики у сфері протидії торгівлі людьми у Монастириському районі».

         З метою відзначення Всесвітнього дня боротьби з торгівлею людьми в районі з 25 липня по 2 серпня 2018 року проведена інформаційна кампанія з протидії торгівлі людьми за участю всіх суб’єктів взаємодії.

         Одним із завдань кампанії є забезпечення поінформованості громадян про небезпеку потрапляння у ситуацію торгівлі людьми, формування свідомості того, що людська гідність, права людини є найвищою цінністю, а також попередження та формування нетерпимості поведінки до будь-яких форм експлуатації людини.

         В ході кампанії проведено інформаційно-просвітницький семінар «Людина – не товар», з метою поінформованості населення про причини торгівлі людьми, захід з випускниками  «Не стань жертвою торгівлі людьми», переглянуто відеоролик «Не продавай себе».

         Присутнім роздано інформаційні матеріали з питань протидії людьми та дитячого жебрацтва.

         З представниками органів державної влади проведено семінар-тренінг «Особливості виявлення та пере направлення постраждалих від торгівлі людьми, в тому числі дітей.»

TOP